ÜRÜNLERİMİZ

Hakkımızda - Yontaş

Yontaş Aşındırıcı Taşlar San.Tic.Ltd.Şti. olarak 1987 yılında ülkemize Avrupa ülkelerinden ithal edilen aşındırıcıları hedef alarak yurdumuz kullanıcılarını rahatlatmak ve ülkemizin gelişimine katkı sağlamak amacı ile kurulmuş, samimi bir aile şirketidir.

Kalitesinden ödün vermeden ticaretin en yalın hali ile müşterileri arasında samimi bağlar kurmayı başarabilmiş ve bunun gururuyla her zaman daha iyisini yapabilmek adına, uzman kadrosu ile laboratuarlarında çalışmalarına devam etmiştir. Firmamızın seramik ve bakalit bağlantılı ürünleri ile 0,50mm’den 250mm’ye kadar yaklaşık 10.000 çeşit ürün seçeneği bulunmaktadır. Firmamız hiçbir ürününü fason yaptırmaz bu sebep ile tüm ürünlerine üretici firma garantisi verir. Yontaş, aşındırıcı ihtiyacı olan her sektörde kendi ürünlerini başarı ile sunmaktan kıvanç duyar.

Firmamız hakkında anlatacaklarımızın sayfalara sığmayacağının bilincinde olarak değerli vaktinizi daha fazla almadan ürün çeşitliliğimize göz atmanızı ve sizlerin de Yontaş ailesinde yer almasını diliyoruz.

HERKES EN İYİSİNİ YAPTIĞINI SÖYLER, YONTAŞ’IN YAPTIĞINI SEKTÖRDEKİLER SÖYLER.

Özel İmalat İsteği

2 mm’den 250 mm’ye kadar istediğiniz özellik ve formda ürün imal edilebilir.

Neden Yontaş?

Sürekliliği olan güvenilir ve kaliteli ürün tercihi ile, en iyiyi elde etmeniz için.

Bize Ulaşın

Sarıgazi Mahallesi Açelya Sokak
No:17/1 Sancaktepe / İSTANBUL
Telefon: 0216 622 0262 - 63
Sosyal Medya Hesaplarımız
Copyright © 2015 Yontaş Tüm hakları saklıdır
Web Tasarım ve Web Yazılım: CREAMIVE Web Tasarım Ajansı